Pracownicy merytoryczni programu INTERREG Polska-Saksonia:

obrazek Bernard Bednorz
tel. 71 758 09 82
e-mail: bernard.bednorz@plsn.eu
obrazek Iwona Chotja
tel. 71 758 09 80
e-mail: iwona.chotja@plsn.eu
obrazek dr Magdalena Dunikowska
tel. 71 758 09 59
e-mail: magdalena.dunikowska@plsn.eu
obrazek Dorota Patrzałek
tel. 71 758 09 67
e-mail: dorota.patrzalek@plsn.eu
obrazek Małgorzata Terpiłowska
tel. 71 758 09 81
e-mail: malgorzata.terpilowska@plsn.eu
 
Ewa Pawlus-Maciejewska
czasowo nieobecna
 


Informacja i promocja:

obrazek Anna Gibek
tel. 71 758 09 37
e-mail: anna.gibek@plsn.eu


Administracja:

obrazek Joanna Krasowska
Tel. 71 758 09 80
e-mail: sekretariat@plsn.eu
e-mail: joanna.krasowska@plsn.eu

 

Zastępca Kierownika Wspólnego Sekretariatu:

obrazek Grzegorz Łyczko
tel. 71 758 09 75
e-mail: grzegorz.lyczko@plsn.eu

 

Kierownik Wspólnego Sekretariatu:

obrazek Krzysztof Kolanowski
tel. 71 758 09 80
e-mail: krzysztof.kolanowski@plsn.eu

 

REGIONALNY PUNKT KONTAKTOWY W GÖRLITZ
Saksoński Bank Odbudowy - Bank Wsparcia:

Regionaler Kontaktpunkt
Sächsische Aufbaubank - Förderbank
Bahnhofstraße 24 
(Landratsamt Görlitz)
D-02826 Görlitz
Deutschland / RFN / Germany

Kontakt:
Kamila Kozłowska 

tel. +49 (0)3581 66 390 91
fax: +49 (0)3581 66 3790 90
e-mail: kamila.kozlowska@sab.sachsen.de