Pracownicy merytoryczni programu INTERREG Polska-Saksonia:

obrazek Iwona Chotja
tel. 71 308 06 76
e-mail: iwona.chotja@plsn.eu
   
obrazek Joanna Krasowska
tel. 71 758 09 75
e-mail: joanna.krasowska@plsn.eu
obrazek

Dorota Patrzałek
tel. 71 758 09 67, kom. 782 110 103
e-mail: dorota.patrzalek@plsn.eu

obrazek Małgorzata Terpiłowska
tel. 71 758 09 81
e-mail: malgorzata.terpilowska@plsn.eu


Informacja i promocja:

obrazek Anna Gibek
kom: 782 110 237
tel. 71 758 09 37
e-mail: anna.gibek@plsn.eu


Zamówienia i finanse:

obrazek Alicja Karaś-Doniec
Tel. 71 758 09 76
e-mail: alicja.karas@plsn.eu

Administracja:

obrazek Anna Palac
Tel. 71 758 09 80
e-mail: sekretariat@plsn.eu
e-mail: anna.palac@plsn.eu


Zastępca kierownika Wspólnego Sekretariatu:

obrazek dr Magdalena Dunikowska
tel. 71 758 09 59
e-mail: magdalena.dunikowska@plsn.eu

Kierownik Wspólnego Sekretariatu:

obrazek Krzysztof Kolanowski
tel. 71 758 09 80
e-mail: krzysztof.kolanowski@plsn.eu