Kontakt

Adres:

Wspólny Sekretariat PL-SN 2014-2020
ul. Św. Mikołaja 81, p. 4
50-126 Wrocław

tel. 71 7580 980
fax: 71 7580 916
e-mail: kontakt@plsn.eu

Godziny pracy: 8:15 – 16:15

 

Kierownik Wspólnego Sekretariatu:

Krzysztof Kolanowski
tel. 71 7580 980
e-mail: krzysztof.kolanowski@plsn.eu

 

Zastępca Kierownika:

Grzegorz Łyczko
tel. 71 758 09 75
e-mail: grzegorz.lyczko@plsn.eu

 

Sekretariat:

Iwona Chotja
tel. 71 7580 980
e-mail: iwona.chotja@plsn.eu

 

Pracownicy merytoryczni programu INTERREG:

Magdalena Dunikowska
tel. 71 7580 959
e-mail: magdalena.dunikowska@plsn.eu

Dorota Patrzałek
tel. 71 7580 967
e-mail: dorota.patrzalek@plsn.eu

Ewa Pawlus - Maciejewska
tel. 71 7580 976
e-mail: ewa.pawlus@plsn.eu

Małgorzata Terpiłowska
tel. 71 7580 981
e-mail: malgorzata.terpilowska@plsn.eu

Bernard Bednorz
tel. 71 7580 982
e-mail: bernard.bednorz@plsn.eu

 

Informacja i promocja:

Anna Gibek
tel. 71 7580 937
e-mail: anna.gibek@plsn.eu

 

REGIONALNY PUNKT KONTAKTOWY W GÖRLITZ

Adres:

Regionaler Kontaktpunkt / Regionalny Punkt Kontaktowy 
Sächsische Aufbaubank - Förderbank - / Saksoński Bank Odbudowy - Bank Wsparcia - 
Bahnhofstraße 24 
(Landratsamt Görlitz) / (Starostwo powiatowe w Görlitz) 
D-02826 Görlitz
Deutschland / RFN / Germany

Kontakt:

Kamila Kozłowska 
tel. +49 (0)3581 66 390 91
fax: +49 (0)3581 66 3790 90
e-mail: kamila.kozlowska@sab.sachsen.de