Kontakt

Adres:

Wspólny Sekretariat                                                                      

PL-SN 2014-2020

ul. Św. Mikołaja 81, p. 4

50-126 Wrocław

tel. 71 7580 980

fax 71 7580 916

e-mail: kontakt@plsn.eu

Godziny pracy: 8:15 – 16:15

Kierownik Wspólnego Sekretariatu:

Paweł Kurant
tel. 71 7580 980
e-mail: Pawel.Kurant@plsn.eu

 

Zastępca Kierownika:

Grzegorz Łyczko

tel. 71 758 09 75

e-mail: Grzegorz.Lyczko@plsn.eu

 

Pracownicy:

Magdalena Dunikowska
tel. 71 7580 959
e-mail: Magdalena.Dunikowska@plsn.eu

Krzysztof Kolanowski
tel. 71 7580 958
e-mail: Krzysztof.Kolanowski@plsn.eu

Natalia Malkiewicz

tel. 71 7580 976
e-mail: Natalia.Malkiewicz@plsn.eu 

Dorota Patrzałek
tel. 71 7580 967
e-mail: Dorota.Patrzalek@plsn.eu 

Katarzyna Patrzałek
tel. 71 7580 937
e-mail: Katarzyna.Patrzalek@plsn.eu

Ewa Pawlus
tel. 71 7580 980
e-mail: Ewa.Pawlus@plsn.eu 

Małgorzata Terpiłowska
tel. 71 7580 981
e-mail: Malgorzata.Terpilowska@plsn.eu 

Zuzanna Wojciechowska
tel. 71 7580 982
e-mail: Zuzanna.Wojciechowska@plsn.eu

 

REGIONALNY PUNKT KONTAKTOWY W GÖRLITZ

Adres:

Regionaler Kontaktpunkt / Regionalny Punkt Kontaktowy 
Sächsische Aufbaubank - Förderbank - / Saksoński Bank Odbudowy - Bank Wsparcia - 
Bahnhofstraße 24 
(Landratsamt Görlitz) / (Starostwo powiatowe w Görlitz) 
D-02826 Görlitz
Deutschland / RFN / Germany

Kontakt:

Kamila Kozłowska

Telefon: +49 (0)3581 66 390 91 
Fax: +49 (0)3581 66 3790 90 
E-mail: kamila.kozlowska@sab.sachsen.de